Witaj, użytkowniku

Witaj, użytkowniku

Darmowy czat z kamerkami, chat na telefon

Nowy czat w przeciwieństwie do starego ma o wiele nowych funkcji, nie będziemy wam tu opisywać tych funkcji ponieważ zajęłaby całą stronę.
Praktycznie wszystko pozostaje bez zmian czyli: Czat applet, kamerki które zostaną wdrożone pod czat chodź prosimy jeszcze o cierpliwość.

Zostanie stworzony nowy regulamin na wzór starego chodź będzie się troszkę różnił ponieważ użytkownik może założyć własny kanał na czacie ( czyt. pokój ) i być w nim jak właściciel czyli najwyższe uprawnienia na danym pokoju, co wiążę się z tym odpowiedzialność za kanał. Właściciel swojego kanału będzie mógł podpiąć pod topic swój regulamin lub wstawiając link do regulaminu który będzie informował użytkowników.

Pokoje główne czatu będą trzy : Towarzyski, Relaks oraz Help

W pokoju help będą odpowiedzialne osoby za pomoc w potrzebie użytkownikom. Czat posiada bardzo dużo komend które są odpowiedzialne za uprawnienia oraz inne…
dlatego też jeśli ktoś będzie miał problem to prosimy pisać na pokoju do wyznaczonych osób lub na e-mail ze strony czatu

Było mnóstwo pytań co ze starą stroną oraz z czatem ?
– Tak więc stara strona oraz czat został usunięty z serwera oczywiście kopie są utworzone na serwerze 3 i tam zostaną jako update, może kiedyś wynajmiemy lub sprzedamy stary czat. Pragniemy również przeprosić was za utrudnienia oraz za zwłokę ale jak każdy wie że my też pracujemy mamy rodziny i nie zawsze ma się czas na czat czyli hobby.

Postaramy się stronę tak urozmaicić aby każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie a jeśli nie znajdziecie odpowiedzi prosimy napisać do nas obiecujemy że długo na odpowiedź nie będziecie czekać.

Przypominamy że czat i strona jest pod 2 domenami a mianowicie :

Strona czatu znajduje się na domenie : http://chat.net.pl
Czat znajduje się na domenie : http://oczat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *